Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic Components
Producto No:
M15733/62-0002
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
FILTER LC(PI) 1500PF CUSTOM
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Attenuation Value | 45dB @ 100MHz |
| Filter Order | 3rd |
| Applications | - |
| Center / Cutoff Frequency | - |
| Values | C = 1500pF |
| Voltage - Rated | 200V |
| Mounting Type | Custom |
| Size / Dimension | 0.143" Dia x 0.340" L (3.63mm x 8.64mm) |
| Product Status | Active |
| ESD Protection | No |
| Series | - |
| Type | Low Pass |
| Package / Case | Axial, Eyelet |
| Number of Channels | 1 |
| Technology | LC (Pi) |
| Mfr | Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic Components |
| Height | - |
| Package | Bulk |
| Resistance - Channel (Ohms) | - |
| Current | 10 A |