KEMET
Producto No:
M39003/01-2304
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CAP TANT 6.8UF 10% 35V AXIAL
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$11.4855
$11.4855
10
$10.91075
$109.1075
50
$9.18821
$459.4105
100
$8.613935
$861.3935
500
$7.637677
$3818.8385
1000
$7.178257
$7178.257
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Manufacturer Size Code | B |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 35 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.185" Dia x 0.610" L (4.70mm x 15.49mm) |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 2.5Ohm |
| Series | Military, MIL-PRF-39003/1, CSR13 |
| Type | Hermetically Sealed |
| Package / Case | Axial |
| Mfr | KEMET |
| Capacitance | 6.8 µF |
| Features | High Reliability |
| Failure Rate | M (1%) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | M39003/01 |