Lattice Semiconductor Corporation
Producto No:
M4A3-32/32-10VNC
Fabricante:
Paquete:
44-TQFP (10x10)
Lote:
-
Descripción:
IC CPLD 32MC 10NS 44TQFP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$2.8975
$2.8975
25
$2.5175
$62.9375
100
$2.47
$247
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| DigiKey Programmable | Verified |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Voltage Supply - Internal | 3V ~ 3.6V |
| Number of I/O | 32 |
| Programmable Type | In System Programmable |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Not For New Designs |
| Supplier Device Package | 44-TQFP (10x10) |
| Number of Macrocells | 32 |
| Series | ispMACH® 4A |
| Package / Case | 44-TQFP |
| Mfr | Lattice Semiconductor Corporation |
| Delay Time tpd(1) Max | 10 ns |
| Package | Tray |
| Base Product Number | M4A3-32 |