Harwin Inc.
Producto No:
M58-3801042R
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CONN MALE 0.8MM SMD VERT 100POS
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$4.3415
$4.3415
10
$3.9444
$39.444
25
$3.73578
$93.3945
50
$3.64914
$182.457
100
$3.47529
$347.529
250
$3.040912
$760.228
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 100 |
| Contact Finish Thickness | - |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.185" (4.70mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | Archer .8 |
| Connector Type | Plug, Center Strip Contacts |
| Mfr | Harwin Inc. |
| Pitch | 0.031" (0.80mm) |
| Features | Board Guide |
| Mated Stacking Heights | 5mm |
| Package | Tape & Reel (TR) |