Harwin Inc.
Producto No:
M7966-46
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
JUMPER SKT WITH HANDLE RED
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.6175
$0.6175
10
$0.5377
$5.377
25
$0.49172
$12.293
50
$0.46284
$23.142
100
$0.443555
$44.3555
250
$0.405004
$101.251
500
$0.385719
$192.8595
1000
$0.318222
$318.222
2500
$0.289294
$723.235
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Voltage Rating | 250V |
| Housing Material | Polyester, Glass Filled |
| Color | Red |
| Contact Finish Thickness | 118.1µin (3.00µm) |
| Current Rating (Amps) | 3A |
| Contact Finish | Tin |
| Gender | Female Sockets |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Number of Positions or Pins (Grid) | 2 (1 x 2) |
| Series | M79 |
| Type | Closed Top, Grip |
| Mfr | Harwin Inc. |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Height | 0.406" (10.31mm) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | M7966 |