Pactech
Producto No:
MA-C6W-03.5-28PVC-F
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
ARCH LATCH RJ45 C6 UTP 3.5' WH
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$9.5475
$9.5475
10
$9.253
$92.53
20
$9.063
$181.26
40
$8.778
$351.12
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Cable Type | Round Cable |
| Number of Positions/Contacts | 8p8c (RJ45, Ethernet) |
| Color | White |
| Shielding | Unshielded |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Series | Pactech FlexArch™ |
| Length | 3.50' (1.07m) |
| Connector Type | Plug to Plug |
| Mfr | Pactech |
| Style | Cat6 |
| Features | 28AWG, OD 3.8mm, Arch Latch Tangle Free, Easy Plug-in and Release, UTP Soft PVC |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | MA-C6W |