Omron Automation and Safety
Producto No:
MA16AP11C3
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
SENSOR REED SW NO/NC CABLE LEADS
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$224.371
$224.371
5
$221.0745
$1105.3725
10
$211.1755
$2111.755
25
$197.97696
$4949.424
50
$171.58007
$8579.0035
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -10°C ~ 55°C |
| Must Release | 12 ~ 25mm |
| Must Operate | 7 ~ 12mm |
| Holding Force | - |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Voltage Rating | 230VAC |
| Termination Style | Cable Leads |
| Actuator Type | Non-Contact |
| Approval Agency | CE, cULus |
| Current Rating (Amps) | 2A (AC) |
| Circuit | DPST-NO/NC |
| Conduit Thread Size | - |
| Product Status | Active |
| Series | MA-STI |
| Type | Magnetic |
| Voltage - Supply | - |
| Mfr | Omron Automation and Safety |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | MA16AP |