MACOM Technology Solutions
Producto No:
MAAM-011238-DIE
Fabricante:
Paquete:
Die
Lote:
-
Descripción:
IC RF AMP GPS 100KHZ-50GHZ DIE
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Current - Supply | 135mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Die |
| Series | - |
| Package / Case | Die |
| Voltage - Supply | 4V ~ 6V |
| Test Frequency | 20GHz ~ 30GHz |
| Mfr | MACOM Technology Solutions |
| Frequency | 100kHz ~ 50GHz |
| Noise Figure | 5dB |
| P1dB | 17dBm |
| RF Type | General Purpose |
| Package | Box |
| Gain | 11dB |
| Base Product Number | MAAM-011238 |