Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Producto No:
MAL212614152E3
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CAP ALUM 1500UF 20% 10V AXIAL
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$3.4105
$3.4105
10
$2.7474
$27.474
50
$2.36246
$118.123
100
$2.142725
$214.2725
500
$1.593321
$796.6605
1000
$1.483425
$1483.425
2500
$1.428486
$3571.215
5000
$1.401012
$7005.06
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | Automotive |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 10 V |
| Ripple Current @ Low Frequency | 550 mA @ 100 Hz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.394" Dia x 1.181" L (10.00mm x 30.00mm) |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 8000 Hrs @ 125°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 224mOhm @ 100Hz |
| Ratings | - |
| Series | 126 ALX |
| Package / Case | Axial |
| Ripple Current @ High Frequency | 660 mA @ 10 kHz |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Capacitance | 1500 µF |
| Package | Bulk |
| Impedance | 78 mOhms |