MACOM Technology Solutions
Producto No:
MAMG-0T0912-090PSM
Fabricante:
Paquete:
Module
Lote:
-
Descripción:
IC AMP RADAR 960MHZ-1.215GHZ MOD
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Current - Supply | 300mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | Module |
| Series | - |
| Package / Case | 9-SMD Module |
| Voltage - Supply | 50V |
| Test Frequency | 1.215GHz |
| Mfr | MACOM Technology Solutions |
| Frequency | 960MHz ~ 1.215GHz |
| Noise Figure | - |
| P1dB | - |
| RF Type | Radar |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Gain | 31dB |