Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Producto No:
MAX14933AWE+
Fabricante:
Paquete:
16-SOIC
Lote:
-
Descripción:
DGT ISOL 2750VRMS 2CH I2C 16SOIC
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$5.9755
$5.9755
10
$5.36655
$53.6655
25
$5.07338
$126.8345
100
$4.396885
$439.6885
250
$4.171412
$1042.853
500
$3.743
$1871.5
1000
$3.34875
$3348.75
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Inputs - Side 1/Side 2 | 2/2 |
| Rise / Fall Time (Typ) | - |
| Common Mode Transient Immunity (Min) | 25kV/µs (Typ) |
| Voltage - Isolation | 2750Vrms |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-SOIC |
| Pulse Width Distortion (Max) | 65ns, 95ns |
| Isolated Power | No |
| Series | - |
| Type | I²C |
| Package / Case | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Data Rate | - |
| Number of Channels | 2 |
| Technology | Capacitive Coupling |
| Voltage - Supply | 2.25V ~ 5.5V |
| Channel Type | Bidirectional |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tube |
| Propagation Delay tpLH / tpHL (Max) | - |
| Base Product Number | MAX14933 |