Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Producto No:
MAX14970ETP+
Fabricante:
Paquete:
20-TQFN (4x4)
Lote:
-
Descripción:
IC REDRIVER ESATA 2CH 20TQFN
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$9.3385
$9.3385
10
$8.436
$84.36
75
$8.043204
$603.2403
150
$6.98383
$1047.5745
300
$6.66995
$2000.985
450
$6.081434
$2736.6453
975
$5.88524
$5738.109
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | eSATA |
| Delay Time | 240ps |
| Current - Supply | 70mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-TQFN (4x4) |
| Series | - |
| Input | - |
| Type | Buffer, ReDriver |
| Package / Case | 20-WFQFN Exposed Pad |
| Number of Channels | 2 |
| Signal Conditioning | Input Equalization, Output Pre-Emphasis |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Output | - |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Data Rate (Max) | 6Gbps |
| Package | Tray |
| Base Product Number | MAX14970 |