Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Producto No:
MAX20446CATGA/V+
Fabricante:
Paquete:
24-TQFN (4x4)
Lote:
-
Descripción:
IC LED DRV CTRL PWM 130MA 24TQFN
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$6.6215
$6.6215
10
$4.8013
$48.013
100
$3.96739
$396.739
500
$3.7905
$1895.25
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Applications | Automotive |
| Voltage - Supply (Min) | 4.5V |
| Topology | Boost, SEPIC |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 24-TQFN (4x4) |
| Internal Switch(s) | No |
| Number of Outputs | 6 |
| Series | - |
| Type | DC DC Controller |
| Package / Case | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply (Max) | 36V |
| Voltage - Output | 4.75V ~ 5.25V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Frequency | 360kHz ~ 2.42MHz |
| Dimming | PWM |
| Package | Tube |
| Current - Output / Channel | 130mA |
| Base Product Number | MAX20446 |