Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Producto No:
MAX20754ETMA1+
Fabricante:
Paquete:
48-TQFN (7x7)
Lote:
-
Descripción:
IC MULTIPHASE DC-DC CTLR TQFN
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$10.526
$10.526
10
$9.51045
$95.1045
25
$9.06794
$226.6985
80
$7.873486
$629.87888
260
$7.519611
$1955.09886
520
$6.856112
$3565.17824
1040
$6.56925
$6832.02
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Serial Interfaces | PMBus |
| Synchronous Rectifier | No |
| Output Type | PWM |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Buck |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 48-TQFN (7x7) |
| Clock Sync | No |
| Number of Outputs | 2 |
| Series | - |
| Function | Step-Down |
| Duty Cycle (Max) | - |
| Control Features | - |
| Output Phases | 6 |
| Package / Case | 48-WFQFN Exposed Pad |
| Frequency - Switching | 300kHz ~ 800kHz |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tray |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 4.5V ~ 16V |
| Base Product Number | MAX20754 |