Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Producto No:
MAX2248ETE+
Fabricante:
Paquete:
16-TQFN (3x3)
Lote:
-
Descripción:
IC RF AMP 1.9GHZ 16TQFN
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Current - Supply | 105mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-TQFN (3x3) |
| Series | - |
| Package / Case | 16-WFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 5V |
| Test Frequency | 1.9GHz |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Frequency | 1.9GHz |
| Noise Figure | - |
| P1dB | - |
| RF Type | - |
| Package | Strip |
| Gain | - |
| Base Product Number | MAX2248 |