Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Producto No:
MAX270CWP+T
Fabricante:
Paquete:
20-SOIC
Lote:
-
Descripción:
IC FILTER 25KHZ LOWPASS 20SOIC
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Filter Order | 2nd |
| Number of Filters | 2 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-SOIC |
| Series | - |
| Package / Case | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Voltage - Supply | 4.74V ~ 16V, ±2.37V ~ 8V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Filter Type | Continuous Low Pass |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Frequency - Cutoff or Center | 25kHz |
| Base Product Number | MAX270 |