Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Producto No:
MAX31856MUD+T
Fabricante:
Paquete:
14-TSSOP
Lote:
-
Descripción:
IC CONV THERMOCOUPLE 14TSSOP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$9.6615
$9.6615
10
$8.72575
$87.2575
25
$8.32048
$208.012
100
$7.224465
$722.4465
250
$6.899774
$1724.9435
500
$6.290957
$3145.4785
1000
$6.02775
$6027.75
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Input Type | Thermocouple |
| Output Type | Digital |
| Current - Supply | 1.2 mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 14-TSSOP |
| Series | - |
| Type | Thermocouple to Digital Converter |
| Package / Case | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | MAX31856 |