Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Producto No:
MAX3394EETA+
Fabricante:
Paquete:
8-TDFN (3x3)
Lote:
-
Descripción:
IC TRANSLTR BIDIRECTIONAL 8TDFN
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$4.2465
$4.2465
10
$3.8133
$38.133
25
$3.60544
$90.136
100
$3.124645
$312.4645
250
$2.96438
$741.095
500
$2.659924
$1329.962
1000
$2.37975
$2379.75
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Input Signal | - |
| Output Type | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-TDFN (3x3) |
| Series | - |
| Translator Type | Voltage Level |
| Voltage - VCCA | 1.2 V ~ 5.5 V |
| Package / Case | 8-WDFN Exposed Pad |
| Data Rate | 6Mbps |
| Output Signal | - |
| Voltage - VCCB | 1.65 V ~ 5.5 V |
| Channels per Circuit | 2 |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Channel Type | Bidirectional |
| Features | - |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Strip |
| Base Product Number | MAX3394 |