Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Producto No:
MAX3736ETE+T
Fabricante:
Paquete:
16-TQFN (3x3)
Lote:
-
Descripción:
IC LASER DRVR 3.2GB 3.63V 16TQFN
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$11.305
$11.305
10
$10.3892
$103.892
25
$9.95828
$248.957
100
$8.773915
$877.3915
250
$8.343318
$2085.8295
500
$7.99425
$3997.125
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply | 22 mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Bias | 100 mA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-TQFN (3x3) |
| Series | - |
| Current - Modulation | 85mA |
| Type | Laser Diode Driver (Fiber Optic) |
| Package / Case | 16-WFQFN Exposed Pad |
| Data Rate | 3.2Gbps |
| Number of Channels | 1 |
| Voltage - Supply | 2.97V ~ 3.63V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | MAX3736 |