Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Producto No:
MAX3740AETG+T
Fabricante:
Paquete:
24-TQFN (4x4)
Lote:
-
Descripción:
IC LASER DRVR 3.2GB 3.63V 24TQFN
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$13.091
$13.091
10
$12.02795
$120.2795
25
$11.5292
$288.23
100
$10.15816
$1015.816
250
$9.6596
$2414.9
500
$9.348
$4674
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply | 55 mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Bias | 15 mA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 24-TQFN (4x4) |
| Series | - |
| Current - Modulation | 15mA |
| Type | Laser Diode Driver (Fiber Optic) |
| Package / Case | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Data Rate | 3.2Gbps |
| Number of Channels | 1 |
| Voltage - Supply | 2.97V ~ 3.63V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | MAX3740 |