Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Producto No:
MAX406BCSA+
Fabricante:
Paquete:
8-SOIC
Lote:
-
Descripción:
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SOIC
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$6.1655
$6.1655
10
$5.56985
$55.6985
25
$5.31088
$132.772
100
$4.611395
$461.1395
250
$4.404124
$1101.031
500
$4.015498
$2007.749
1000
$3.8475
$3847.5
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Voltage - Supply Span (Max) | 10 V |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 0.005V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 8 kHz |
| Current - Supply | 1µA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Input Bias | 0.1 pA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Voltage - Input Offset | 750 µV |
| Series | - |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.5 V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tube |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Base Product Number | MAX406 |