Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Producto No:
MAX4217ESA+
Fabricante:
Paquete:
8-SOIC
Lote:
-
Descripción:
IC BUFFER 2 CIRCUIT 8SOIC
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$7.239
$7.239
10
$6.5398
$65.398
25
$6.23542
$155.8855
100
$5.41405
$541.405
250
$5.170736
$1292.684
500
$4.714508
$2357.254
1000
$4.51725
$4517.25
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Voltage - Supply Span (Max) | 11 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| -3db Bandwidth | 230 MHz |
| Slew Rate | 600V/µs |
| Current - Supply | 5.5mA (x2 Channels) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Input Bias | 5.4 µA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Voltage - Input Offset | 4 mV |
| Series | - |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 3.15 V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Number of Circuits | 2 |
| Package | Tube |
| Amplifier Type | Buffer, Voltage Feedback |
| Current - Output / Channel | 120 mA |
| Base Product Number | MAX4217 |