Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Producto No:
MAX4570EAI+
Fabricante:
Paquete:
28-SSOP
Lote:
-
Descripción:
IC CROSSPOINT SWITCH DUAL 28SSOP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$10.5545
$10.5545
10
$9.7033
$97.033
25
$9.30126
$232.5315
100
$8.19527
$819.527
250
$7.79304
$1948.26
500
$7.467
$3733.5
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Applications | Audio, Video |
| -3db Bandwidth | 14MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 28-SSOP |
| Voltage - Supply, Dual (V±) | ±2.7V ~ 5.5V |
| Voltage - Supply, Single (V+) | 2.7V ~ 5.5V |
| Series | - |
| Package / Case | 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Number of Channels | 2 |
| On-State Resistance (Max) | 80Ohm |
| Switch Circuit | - |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Features | Break-Before-Make, Clickless, SPI |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit | 4:2 |
| Package | Tube |
| Base Product Number | MAX4570 |