Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Producto No:
MAX4782EUE+T
Fabricante:
Paquete:
16-TSSOP
Lote:
-
Descripción:
IC SWITCH SP4T X 2 1OHM 16TSSOP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$5.89
$5.89
10
$5.3219
$53.219
25
$5.0749
$126.8725
100
$4.406385
$440.6385
250
$4.208348
$1052.087
500
$3.83705
$1918.525
1000
$3.6765
$3676.5
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Current - Leakage (IS(off)) (Max) | 2nA |
| Crosstalk | -80dB @ 1MHz |
| -3db Bandwidth | - |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon) | 300mOhm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-TSSOP |
| Voltage - Supply, Dual (V±) | - |
| Voltage - Supply, Single (V+) | 1.6V ~ 3.6V |
| Series | - |
| Channel Capacitance (CS(off), CD(off)) | 38pF, 158pF |
| Package / Case | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| On-State Resistance (Max) | 1Ohm |
| Switch Circuit | SP4T |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Charge Injection | -110pC |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit | 4:1 |
| Number of Circuits | 2 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Switch Time (Ton, Toff) (Max) | 25ns, 15ns |
| Base Product Number | MAX4782 |