Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Producto No:
MAX4785EXK+TGC1
Fabricante:
Paquete:
SC-70-5
Lote:
-
Descripción:
IC CURRENT LIMITING SC70-5
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Output | 50mA |
| Sensing Method | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | SC-70-5 |
| Function | Current Limiting |
| Series | - |
| Accuracy | - |
| Package / Case | 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 2.3V ~ 5.5V |
| Base Product Number | MAX4785 |