Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Producto No:
MAX5927AETJ+
Fabricante:
Paquete:
32-TQFN (5x5)
Lote:
-
Descripción:
IC HOT SWAP CTRLR GP 32TQFN
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$16.5585
$16.5585
10
$15.21805
$152.1805
60
$14.58725
$875.235
120
$12.85255
$1542.306
240
$12.22175
$2933.22
480
$11.8275
$5677.2
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Current - Supply | 2.5 mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 32-TQFN (5x5) |
| Current - Output (Max) | - |
| Internal Switch(s) | No |
| Series | VariableSpeed/BiLevel™ |
| Type | Hot Swap Controller, Sequencer |
| Package / Case | 32-WFQFN Exposed Pad |
| Number of Channels | 4 |
| Voltage - Supply | 1V ~ 15V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Features | Fault Timeout |
| Package | Tray |
| Programmable Features | Auto Retry, Circuit Breaker, Current Limit, Fault Timeout, UVLO |
| Base Product Number | MAX5927 |