Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Producto No:
MAX6338BUB+
Fabricante:
Paquete:
10-uMAX/uSOP
Lote:
-
Descripción:
IC SUPERVISOR 4 CHANNEL 10UMAX
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$9.044
$9.044
10
$8.16905
$81.6905
25
$7.78924
$194.731
100
$6.763335
$676.3335
250
$6.459354
$1614.8385
500
$5.889411
$2944.7055
1000
$5.643
$5643
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Reset Timeout | <1ms Minimum |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Voltage - Threshold | 2.19V, 3.08V, 4.63V, Adj |
| Supplier Device Package | 10-uMAX/uSOP |
| Number of Voltages Monitored | 4 |
| Series | - |
| Type | Multi-Voltage Supervisor |
| Package / Case | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Output | Open Drain or Open Collector |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tube |
| Reset | Active Low |
| Base Product Number | MAX6338 |