Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Producto No:
MAX6389XS29D1+T
Fabricante:
Paquete:
SC-70-4
Lote:
-
Descripción:
IC MPU/RESET CIRC 2.93V SC70-4
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$2.508
$2.508
10
$2.2515
$22.515
25
$2.1242
$53.105
100
$1.809845
$180.9845
250
$1.69936
$424.84
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Reset Timeout | 1ms Minimum |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Voltage - Threshold | 2.93V, Adj |
| Supplier Device Package | SC-70-4 |
| Number of Voltages Monitored | 2 |
| Series | - |
| Type | Multi-Voltage Supervisor |
| Package / Case | SC-82A, SOT-343 |
| Output | Open Drain or Open Collector |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Cut Tape (CT) |
| Reset | Active Low |
| Base Product Number | MAX6389 |