Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Producto No:
MAX6835IXSD0+T
Fabricante:
Paquete:
SC-70-4
Lote:
-
Descripción:
IC MPU SUPERVISOR SC70-4
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$2.451
$2.451
10
$2.0539
$20.539
25
$1.92356
$48.089
100
$1.721875
$172.1875
250
$1.603144
$400.786
500
$1.52
$760
1000
$1.44875
$1448.75
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Reset Timeout | 70µs Typical |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Voltage - Threshold | 1.665V |
| Supplier Device Package | SC-70-4 |
| Number of Voltages Monitored | 1 |
| Series | - |
| Type | Simple Reset/Power-On Reset |
| Package / Case | SC-82A, SOT-343 |
| Output | Push-Pull, Totem Pole |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Strip |
| Reset | Active Low |
| Base Product Number | MAX6835 |