Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Producto No:
MAX706EUA+
Fabricante:
Paquete:
8-uMAX/uSOP
Lote:
-
Descripción:
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8UMAX
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$9.5
$9.5
10
$8.58135
$85.8135
25
$8.18254
$204.5635
100
$7.10486
$710.486
250
$6.785584
$1696.396
500
$6.186856
$3093.428
1000
$5.928
$5928
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Reset Timeout | 140ms Minimum |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Voltage - Threshold | 4.4V |
| Supplier Device Package | 8-uMAX/uSOP |
| Number of Voltages Monitored | 1 |
| Series | - |
| Type | Simple Reset/Power-On Reset |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Output | Push-Pull, Totem Pole |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tube |
| Reset | Active Low |
| Base Product Number | MAX706 |