Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Producto No:
MAX8614AETD+T
Fabricante:
Paquete:
14-TDFN (3x3)
Lote:
-
Descripción:
IC REG CONV CCD 2OUT 14TDFN
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$6.308
$6.308
10
$5.66295
$56.6295
25
$5.3542
$133.855
100
$4.64018
$464.018
250
$4.402186
$1100.5465
500
$3.950062
$1975.031
1000
$3.534
$3534
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | Converter, CCD |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 14-TDFN (3x3) |
| Number of Outputs | 2 |
| Series | - |
| Package / Case | 14-WFDFN Exposed Pad |
| Voltage - Output | Adj up to 24V, Adj down to -16V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 3V ~ 5.5V |
| Base Product Number | MAX8614 |