Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Producto No:
MAX9012EUA+
Fabricante:
Paquete:
8-uMAX/uSOP
Lote:
-
Descripción:
IC COMPARATOR 2 GEN PUR 8UMAX
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$5.1585
$5.1585
10
$4.63505
$46.3505
25
$4.38178
$109.5445
100
$3.797625
$379.7625
250
$3.602856
$900.714
500
$3.23285
$1616.425
1000
$2.92125
$2921.25
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| CMRR, PSRR (Typ) | 95dB CMRR, 82dB PSRR |
| Propagation Delay (Max) | 9ns |
| Output Type | TTL |
| Current - Output (Typ) | 40mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-uMAX/uSOP |
| Voltage - Input Offset (Max) | 3mV @ 5.5V |
| Series | - |
| Type | General Purpose |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 4.5V ~ 5.5V |
| Number of Elements | 2 |
| Package | Tube |
| Current - Input Bias (Max) | 0.5µA @ 5V |
| Hysteresis | - |
| Current - Quiescent (Max) | 4.2mA |
| Base Product Number | MAX9012 |