Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Producto No:
MAX903ESA+
Fabricante:
Paquete:
8-SOIC
Lote:
-
Descripción:
IC COMPARATOR 1 W/LATCH 8SOIC
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$11.8275
$11.8275
10
$10.87275
$108.7275
25
$10.42188
$260.547
100
$9.182605
$918.2605
250
$8.731944
$2182.986
500
$8.45025
$4225.125
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| CMRR, PSRR (Typ) | 82.5dB CMRR, 80dB PSRR |
| Propagation Delay (Max) | - |
| Output Type | TTL |
| Current - Output (Typ) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Voltage - Input Offset (Max) | 4mV @ ±5V |
| Series | - |
| Type | with Latch |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 5V ~ 10V, ±2.5V ~ 5V |
| Number of Elements | 1 |
| Package | Tube |
| Current - Input Bias (Max) | 10µA @ ±5V |
| Hysteresis | - |
| Current - Quiescent (Max) | 4mA, 3mA, 1.5mA |
| Base Product Number | MAX903 |