Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Producto No:
MAX9140EUK+T
Fabricante:
Paquete:
SOT-23-5
Lote:
-
Descripción:
IC COMPARATOR 1 GEN PUR SOT23-5
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$2.3845
$2.3845
10
$2.1394
$21.394
25
$2.01856
$50.464
100
$1.719975
$171.9975
250
$1.615
$403.75
500
$1.413125
$706.5625
1000
$1.21125
$1211.25
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| CMRR, PSRR (Typ) | 81.94dB CMRR, 81.94dB PSRR |
| Propagation Delay (Max) | 40ns |
| Output Type | CMOS, Push-Pull, TTL |
| Current - Output (Typ) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Voltage - Input Offset (Max) | 2mV @ 5V |
| Series | - |
| Type | General Purpose |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 2.7V ~ 5.5V |
| Number of Elements | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Input Bias (Max) | 0.32µA @ 5V |
| Hysteresis | 1.5mV |
| Current - Quiescent (Max) | 300µA |
| Base Product Number | MAX9140 |