Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Producto No:
MAX9719AETE+
Fabricante:
Paquete:
16-TQFN (4x4)
Lote:
-
Descripción:
IC AMP CLASS AB STER 1.4W 16TQFN
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$2.698
$2.698
10
$2.41965
$24.1965
25
$2.28722
$57.1805
100
$1.982175
$198.2175
250
$1.880544
$470.136
500
$1.68739
$843.695
1000
$1.52475
$1524.75
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Output Type | 2-Channel (Stereo) |
| Max Output Power x Channels @ Load | 1.4W x 2 @ 4Ohm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-TQFN (4x4) |
| Series | - |
| Type | Class AB |
| Package / Case | 16-WQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 5.5V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Features | Depop, Differential Inputs, Shutdown, Thermal Protection |
| Package | Tube |
| Base Product Number | MAX9719 |