Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Producto No:
MAXQ613A-0000+
Fabricante:
Paquete:
32-TQFN (5x5)
Lote:
-
Descripción:
IC MCU 16BIT 48KB FLASH 32TQFN
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$2.8975
$2.8975
10
$2.60015
$26.0015
25
$2.45822
$61.4555
100
$2.130375
$213.0375
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Core Processor | MAXQ20S |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Speed | 12MHz |
| Program Memory Type | FLASH |
| RAM Size | 1.5K x 8 |
| Number of I/O | 20 |
| Peripherals | Brown-out Detect/Reset, Infrared, Power-Fail, POR, WDT |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Oscillator Type | Internal |
| Supplier Device Package | 32-TQFN (5x5) |
| EEPROM Size | - |
| Series | MAXQ® |
| Package / Case | 32-WFQFN Exposed Pad |
| Core Size | 16-Bit |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Connectivity | SPI, UART/USART |
| Program Memory Size | 48KB (48K x 8) |
| Data Converters | - |
| Package | Tube |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 1.7V ~ 3.6V |
| Base Product Number | MAXQ613 |