Kaga FEI America, Inc.
Producto No:
MB85RS4MTPF-G-JNERE2
Fabricante:
Paquete:
8-SOP
Lote:
-
Descripción:
IC FRAM 4MBIT SPI 40MHZ 8SOP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Clock Frequency | 40 MHz |
| Memory Interface | SPI |
| Memory Organization | 512K x 8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Supplier Device Package | 8-SOP |
| Series | - |
| Write Cycle Time - Word, Page | - |
| Memory Size | 4Mbit |
| Package / Case | 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width) |
| Technology | FRAM (Ferroelectric RAM) |
| Voltage - Supply | 1.8V ~ 3.6V |
| Mfr | Kaga FEI America, Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Memory Format | FRAM |
| Base Product Number | MB85RS4 |