Panasonic Industrial Automation Sales
Producto No:
MBDLT25BF
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
SERVO DRIVE A6 ETHERCAT B FRAME
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | 0°C ~ 55°C |
| Current - Output | 12A |
| Voltage - Load | 200V |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Series | MINAS A6B |
| Type | Module |
| For Use With/Related Products | MINAS A5 Series |
| Wattage - Load | 400 W |
| Voltage - Supply | 200 ~ 240VAC |
| Motor Type | Servo |
| Mfr | Panasonic Industrial Automation Sales |
| Features | - |
| Package | Box |
| Interface | RS-232, RS-485, USB |
| Base Product Number | MBDLT |
| Number of Motors | 1 |
| Control / Drive Type | Servo AC |