Floyd Bell Inc
Producto No:
MC-V07-130-W
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
BUZZER PIEZO 35.81MM PNL MNT
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$15.7415
$15.7415
10
$14.14835
$141.4835
25
$12.95838
$323.9595
50
$11.73535
$586.7675
100
$10.280805
$1028.0805
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -20°C ~ 65°C |
| Input Type | DC |
| Ingress Protection | IP68 - Dust Tight, Waterproof |
| Height - Seated (Max) | 1.140" (28.96mm) |
| Approval Agency | UL, UR |
| Termination | Wire Leads |
| Current - Supply | 4 ~ 35mA |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Size / Dimension | 1.410" Dia (35.81mm) |
| Product Status | Active |
| Voltage Range | 3 ~ 30V |
| Driver Circuitry | Indicator, Internally Driven |
| Series | AudioLarm II |
| Sound Pressure Level (SPL) | 93dB @ 30V, 61cm |
| Technology | Piezo |
| Mfr | Floyd Bell Inc |
| Operating Mode | Single Tone |
| Frequency | 2.9kHz |
| Port Location | Top |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | MC-V07-130 |