onsemi
Producto No:
MC100EL30DW
Fabricante:
Paquete:
20-SOIC
Lote:
-
Descripción:
IC FLIP FLOP ECL TRP DIFF 20SOIC
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
71
$4.066
$288.686
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Clock Frequency | 1.2 GHz |
| Number of Bits per Element | 1 |
| Output Type | Complementary |
| Trigger Type | Positive Edge |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-SOIC |
| Function | Set(Preset) and Reset |
| Series | 100EL |
| Type | D-Type |
| Package / Case | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Voltage - Supply | 4.2V ~ 5.7V |
| Mfr | onsemi |
| Number of Elements | 3 |
| Package | Tube |
| Base Product Number | MC100EL30 |
| Current - Output High, Low | - |