NXP USA Inc.
Producto No:
MC34VR500V5ES
Fabricante:
Paquete:
56-QFN-EP (8x8)
Lote:
-
Descripción:
REGULATOR BUCK QUAD WITH UP TO
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$12.3785
$12.3785
10
$11.37625
$113.7625
25
$10.9041
$272.6025
80
$9.607588
$768.60704
260
$9.136036
$2375.36936
520
$8.546599
$4444.23148
1040
$7.839296
$8152.86784
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Series | - |
| Applications | QorlQ LS1/T1 Communications Processors |
| Package / Case | 56-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 2.8V ~ 4.5V |
| Mfr | NXP USA Inc. |
| Package | Tray |
| Current - Supply | 2A |
| Mounting Type | Surface Mount, Wettable Flank |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 56-QFN-EP (8x8) |
| Base Product Number | MC34VR500 |