onsemi
Producto No:
MC74HC4094ADG
Fabricante:
Paquete:
16-SOIC
Lote:
-
Descripción:
IC REGISTER SHIFT/STORE 16-SOIC
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.5605
$0.5605
10
$0.49685
$4.9685
25
$0.46702
$11.6755
100
$0.35397
$35.397
250
$0.301264
$75.316
500
$0.286216
$143.108
1000
$0.218434
$218.434
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Bits per Element | 8 |
| Output Type | Tri-State |
| Logic Type | Shift Register |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 16-SOIC |
| Function | Serial to Parallel, Serial |
| Series | 74HC |
| Package / Case | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply | 2V ~ 6V |
| Mfr | onsemi |
| Number of Elements | 1 |
| Package | Tube |
| Base Product Number | 74HC4094 |