NXP USA Inc.
Producto No:
MCF51JF128VLH
Fabricante:
Paquete:
64-LQFP (10x10)
Lote:
-
Descripción:
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64LQFP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$9.424
$9.424
10
$7.4005
$74.005
80
$6.127262
$490.18096
1600
$5.34414
$8550.624
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Core Processor | Coldfire V1 |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Speed | 50MHz |
| Program Memory Type | FLASH |
| RAM Size | 32K x 8 |
| Number of I/O | 48 |
| Peripherals | DMA, I²S, LVD, POR, PWM, WDT |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Oscillator Type | External |
| Supplier Device Package | 64-LQFP (10x10) |
| EEPROM Size | - |
| Series | MCF51Jx |
| Package / Case | 64-LQFP |
| Core Size | 32-Bit Single-Core |
| Mfr | NXP USA Inc. |
| Connectivity | EBI/EMI, I²C, SPI, UART/USART, USB OTG |
| Program Memory Size | 128KB (128K x 8) |
| Data Converters | A/D 17x12b; D/A 1x12b |
| Package | Tray |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 1.71V ~ 3.6V |
| Base Product Number | MCF51 |