Sanken Electric USA Inc.
Producto No:
MD6752
Fabricante:
Paquete:
28-SOP
Lote:
-
Descripción:
FULLY DIGITAL-CONTROLLED POWER S
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$6.9635
$6.9635
10
$6.28805
$62.8805
100
$5.20562
$520.562
500
$4.532944
$2266.472
1000
$3.948048
$3948.048
2000
$3.801824
$7603.648
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Applications | Digital Power Controller |
| Current - Supply | 1.8 mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 28-SOP |
| Series | - |
| Package / Case | 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width), 26 Leads |
| Voltage - Supply | - |
| Mfr | Sanken Electric USA Inc. |
| Package | Tube |
| Voltage - Input | 3.23V ~ 3.37V |
| Base Product Number | MD6752 |