Texas Instruments
Producto No:
MDL-BDC-B
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
BRUSHED DRIVER 40A 12V LOAD
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | 0°C ~ 50°C |
| Current - Output | 40A |
| Voltage - Load | 12V |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Weight | - |
| Series | Stellaris®, Jaguar |
| Type | Module |
| For Use With/Related Products | - |
| Voltage - Supply | 12VDC |
| Motor Type | Brushed DC |
| Mfr | Texas Instruments |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Interface | CAN |
| Base Product Number | MDL-BDC |
| Number of Motors | 1 |
| Control / Drive Type | Brushed |