Triad Magnetics
Producto No:
MET-22-T
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
TRANSFORMR 2.5KCT:2.5KCT 1.0MADC
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$12.2835
$12.2835
10
$9.0744
$90.744
25
$8.37634
$209.4085
50
$8.09723
$404.8615
100
$7.873885
$787.3885
250
$7.762146
$1940.5365
500
$7.678394
$3839.197
1000
$7.538792
$7538.792
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -20°C ~ 85°C |
| Frequency Range | 300Hz ~ 100kHz |
| Insertion Loss | - |
| Impedance - Primary (Ohms) | 2.5kCT |
| Termination Style | PC Pin |
| Height - Seated (Max) | 0.465" (11.80mm) |
| Voltage - Isolation | 1000VRMS @ 1 Second |
| Approval Agency | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.409" L x 0.310" W (10.40mm x 7.87mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Transformer Type | Data/Voice Coupling |
| DC Resistance (DCR) - Secondary | 350Ohm |
| Series | MET |
| Impedance - Secondary (Ohms) | 2.5kCT |
| DC Resistance (DCR) - Primary | 280Ohm |
| Mfr | Triad Magnetics |
| Return Loss | - |
| Turns Ratio - Primary:Secondary | 1:1 |
| Package | Bulk |
| Frequency Response | ±2dB |
| Power Level | 40mW |