Texas Instruments
Producto No:
MF100CCWM
Fabricante:
Paquete:
20-SOIC
Lote:
-
Descripción:
IC FILTER 20KHZ LOW PASS 20SOIC
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Filter Order | 2nd |
| Number of Filters | 2 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 20-SOIC |
| Series | - |
| Package / Case | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Voltage - Supply | 9V ~ 14V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Filter Type | Low Pass |
| Package | Tube |
| Frequency - Cutoff or Center | 20kHz |
| Base Product Number | MF10 |