Microwave Technology Inc.
Producto No:
MGA-718544-HP3
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
IC RF AMP GPS 7.1GHZ-8.5GHZ
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Current - Supply | 2.4A |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Series | - |
| Package / Case | Module |
| Voltage - Supply | 28V |
| Test Frequency | 7.1GHz ~ 8.5GHz |
| Mfr | Microwave Technology Inc. |
| Frequency | 7.1GHz ~ 8.5GHz |
| Noise Figure | - |
| P1dB | - |
| RF Type | General Purpose |
| Package | Strip |
| Gain | 13.5dB |
| Base Product Number | MGA-718544 |