CreeLED, Inc.
Producto No:
MHBAWT-0000-000N0HC235F
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
LED XLAMP WARM WHITE 3500K 2020
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$1.995
$1.995
100
$1.76548
$176.548
500
$1.45844
$729.22
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Viewing Angle | 115° |
| Height - Seated (Max) | 0.063" (1.61mm) |
| Color | White, Warm |
| Current - Test | 120mA |
| Current - Max | 175mA |
| CRI (Color Rendering Index) | 80 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Thermal Resistance of Package | 6°C/W |
| Size / Dimension | 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm) |
| Lumens/Watt @ Current - Test | - |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Series | Xlamp® MHB-A |
| Package / Case | 2020 (5050 Metric) |
| Mfr | CreeLED, Inc. |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 37V |
| Flux @ 85°C, Current - Test | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Flux @ 25°C, Current - Test | - |
| Base Product Number | MHBAWT |
| CCT (K) | 3500K 4-Step MacAdam Ellipse |