Stackpole Electronics Inc
Producto No:
MHL100JB150R
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
100, 5%, Bulk, 150 Ohmic Value
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -55°C ~ 250°C |
| Composition | Wirewound |
| Height - Seated (Max) | 0.787" (20.00mm) |
| Tolerance | ±5% |
| Temperature Coefficient | 260ppm/°C |
| Size / Dimension | 8.465" L x 1.575" W (215.00mm x 40.00mm) |
| Product Status | Active |
| Mounting Feature | Flanges |
| Resistance | 150 Ohms |
| Series | MHL |
| Power (Watts) | 100W |
| Package / Case | Rectangular, Wire Leads |
| Coating, Housing Type | Aluminum |
| Mfr | Stackpole Electronics Inc |
| Features | Flame Retardant Coating, Safety |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |
| Lead Style | Wire Leads |